Nişanlandılar
![](http://gundogmusgazetesi.com/wp-content/uploads/2018/08/nişan-300x225.jpg)
AK Parti Gündoğmuş İlçe Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Çetin’in kızı nişanlandı. Düğün için ilk adımı atan Büşra Çetin’in yüzüğünü Belediye Başkanı Mehmet Özeren taktı. Özeren, “Anne babayı tebrik ediyor, gençlerin düğününü de beraber yapmayı Rabbimden niyaz ediyoruz. Allah tamamına erdirsin” dedi. - Haber Merkezi
![](http://gundogmusgazetesi.com/wp-content/uploads/2018/08/nişan-300x225.jpg)
AK Parti Gündoğmuş İlçe Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Çetin’in kızı nişanlandı. Düğün için ilk adımı atan Büşra Çetin’in yüzüğünü Belediye Başkanı Mehmet Özeren taktı. Özeren, “Anne babayı tebrik ediyor, gençlerin düğününü de beraber yapmayı Rabbimden niyaz ediyoruz. Allah tamamına erdirsin” dedi. - Haber Merkezi